קופיז

קופיז

סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש 45 מ"ר   תמלוגים 5,000 ש״ח בחודש
מיקום קניונים רחובות ראשיים   פרסום
עלות הקמה משוערת 280,000 ש״ח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 110,000 ש״ח   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בקופיז

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות קופיז


אם אתם מאלו שעוצרים מידי פעם בבית קפה, חנות נוחות של תחנת דלק כזו או אחרת, או בכל מקום אחר שניתן לקנות בו קפה, מאפה וכדומה, גם אתם בטח יוצאים כועסים על המחירים... ולא תמיד גם כל כך מרוצים מהאוכל או השירות. בדיוק בשביל זה הקמנו את קופיז – רשת בתי קפה שיוצרת מהפכה חברתית תרבותי אמיתית, כזו שרואה קודם כל את הצרכן ולא מתעלמת מהכיס הקטן שלו.

אז למה לשלם על קפה 15 שקלים ואפילו יותר כשלא צריך?

החזון שלנו ברשת קופיז, הוא לאפשר לכל אחד ליהנות מקפה טוב, מאפה חם וטעים, בורקס איכותי ועוד הרבה... וכל אחד מאלו בלא יותר מ-5 שקלים! אז איפה אנחנו מרוויחים אתם שואלים? מרוויחים... אל תדאגו... מסתבר שאפשר גם להיות רווחי וגם להיות הוגנים עם הצרכנים. לא צריך "לפשוט את הרגל" בשביל כריך בריאות וכן... אפשר גם לקבל עודף ממטבע של עשרה שקלים. זה אפשרי ואת המהפכה הזו הבאנו אליכם.

אז מה תוכלו לקנות אצלנו ב-5 שקלים?

5 שקלים אצלנו הם לא סכום זניח, וכפי שציינו אם אנו יכולים גם למכור במחיר הזה וגם להרוויח אז למה לא? ברשת קופיז תוכלו לקנות בסכום הזה סוגי קפה שונים, מאפים ריחניים וטריים, גלידות, חטיפי בריאות, ומה לא... תפריט עשיר של מוצרים במחיר הזה יפתיע גם אתכם... אז ניפגש לקפה?

לא על חשבון שירות!

כחלק מהמהפכה הצרכנית אותה אנו מביאים לתושבים בישראל, אנו מבינים שצרכנות כוללת בתוכה שירות לקוחות. המחיר אותו אנו מציעים לכל המוצרים שלנו לא פוגע בכי הוא זה בשירות המצוין שאנו נותנים ללקוחות שלנו, וכן, קפה עם חיוך יהיה טעים יותר.

המהפכה כבר כאן!

האם הכול חייב להיות כל כך יקר? מסתבר שלא! עם עיניים קצת פחות גדולות והבנה שאפשר להתפרנס מצוין גם כשנותנים מחירים הוגנים אנו מביאים את המהפכה האמיתית. 9 סניפים שכבר פתחנו ועוד רבים אחרים שייפתחו בקרוב עם המון לקוחות מרוצים, יעידו שהכול אפשרי. אז קדימה למה אתם מחכים? היכנסו אלינו!