השניצליה
השניצליה
רשת השניצליה מציגה את השניצל הטוב ביותר העשוי מפילה חזה עוף!
Burgerim
Burgerim
רשת מסעדות בורגרים
לחם ארז
לחם ארז
כריך מושלם מתחיל בלחם ארז
אל גאוצ'ו
אל גאוצ'ו
רשת מסעדות בשר
ספגטים
ספגטים
רשת מסעדות איטלקית
אווזי
אווזי
רשת מסעדות גריל ישראליות
גורילה בר קפה
גורילה בר קפה
בית קפה / מסעדה
קפה בחורש
קפה בחורש
בית קפה / מסעדה
אספרסו בר
אספרסו בר
הפעלת קו מכונות קפה
מסעדת אוונגרד
מסעדת אוונגרד
רשת מסעדות בשרים
מסעדת בייג'ינג
מסעדת בייג'ינג
מסעדה אסייתית
קפה פריז
קפה פריז
רשת בתי קפה צרפתית


זכיינות לרשתות

זיכיון

להיות חלק ממותג מוכר: בפני אילו שמעוניינים להיות עצמאיים בתחומים שונים, עומדות שתי אפשרויות עיקריות. האחת היא לפתוח את העסק שהם רוצים ללא כל קשר עם אדם או גוף מסוימים, ואילו השני הוא רכישת זיכיון ופתיחת סניף של רשת למוצרי מזון, הסעדה, הנעלה, ועוד. זיכיון מאפשר לפיצרייה חדשה למשל, להיות מוכרת כבר מהרגע הראשון שבו היא פותחת את שעריה. כנגד תשלום דמי זיכיון מקבל הזכיין את האפשרות להשתמש בידע ובניסיון שצברה הרשת במשך שנות פעילותה.

מהצד השני ניתן לראות כי הרשת מבקשת מכל מי שמבקש לרכוש ממנה זיכיון, לעמוד בתנאים מסוימים בכדי שיוכל לעבוד בהתאם לקו מנחה רשמי שהחברה מציבה בפני כל זכייניה. מי שאינו עומד בתנאי זכיינות.

רעיון ותיק מלא חוכמה שיווקית: הענקת זיכיון היא אינה דבר חדש ונראה כי שורשיה הם בארה"ב של אמצע המאה התשע עשרה. כמו תמיד, נראה כי בכל מה שקשור לעסקים, האמריקאים הקפיטליסטיים הם תמיד ראשונים. מותגים רבים בארה"ב, ולאחר מכן בעולם כולו, הפכו לנחשקים ביותר עבור אנשי עסקים רבים שהבינו את היתרונות של שיטת הזיכיונות עם זיכיון

אם בארה"ב אנו יכולים להזכיר רשתות ענק כמו  BURGER KING אי אפשר להתעלם מהיתרונות: קשה למצוא אדם המנסה את מזלו במסחר קמעונאי, שיסרב לקבל נקודת פתיחה חזקה כל כך לעסק שהוא מקים. צרכנים רבים מעדיפים לקנות מוצרים שונים מעסק בעל שם מותג מוכר מאחר והם כבר בעלי דעה מגובשת לגביו. הם אינם מרגישים כי הם צריכים לנסות את המוצר ואז חלילה להתאכזב ממנו. זיכיון איכותי מעניק כניסה מהירה לשגרת עסקים רחבה שבה הלקוחות ממלאים את הסניף החדש במהירות שמממשת את שאיפותיו של הבעלים.

 

מי שפותח עסק חדש חייב לבצע מחקרי שוק, בדיקות דמוגרפיות, הדרכת העובדים שהוא מגייס, מציאת ספקים איכותיים, ועוד. אולם מי שרוכש זיכיון מקבל סיוע מקיף בכל הדברים הללו, כחלק מליווי מקצועי שמעניקה לו החברה המזכה. בעל זיכיון גם זוכה במחירים נמוכים יותר של מוצרים שהוא רוכש לתפעול העסק, מאחר וכחלק מרשת הוא בעל כוח קנייה גדול יותר. הדבר מאפשר לו להיות תחרותי יותר וליהנות מאחוז רווח מכובד.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים